Kruidvat ibuprofen liquid caps 400 mg

Introductie

Kruidvat ibuprofen liquid caps 400 mg bij symptomatische verlichting van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij verkoudheid.

Verkrijgbaarheid

Dit geneesmiddel is verkrijgbaar bij Kruidvat in Nederland.

Instructies voor gebruik

Dosering: 1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal drie capsules per dag, indien nodig. Laat minstens 6 uur tussen elke inname. Neem niet meer dan drie capsules in binnen 24 uur.

Let op

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor ibuprofen of voor andere stoffen in dit middel (zie de bijsluiter), eerder opgetreden kortademigheid, astma, loopneus, zwelling, huiduitslag, maag-/darmbloedingen, of -perforatie na gebruik van aspirine of andere pijnstillende en ontstekingsremmende middelen (NSAID’s), actieve maagzweer of -bloeding of als je dit al vaker dan één keer hebt gehad, bloedstollingsstoornis of andere bloedingsstoornis, ernstige lever- of nierziekte of hartfalen, hersenbloeding of andere actieve bloeding, onopgehelderde stoornis in de bloedaanmaak, ernstige uitdroging, tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap, gelijktijdig gebruik van andere NSAID pijnstillers of meer dan 75 mg aspirine per dag, lichaamsgewicht minder dan 40 kg of kinderen onder de 12 jaar.

Samenstelling

Bevat per capsule 400 mg ibuprofen.

Vorm & verpakking

Doosje à 20 capsules.

Bijsluiter

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Download de officiele bijsluiter 290 KB (PDF)

Bedrijf

Kruidvat